1402/12/06

آکادمی تخصصی هاکی گیلان در رشت افتتاح شد

در دومین روز از هفته دولت ، آکادمی مرکزی تخصصی هاکی گیلان روز چهارشنبه در رشت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون، این پروژه ورزشی، امروز، چهارشنبه با حضور ارسلان زارع استاندار گیلان، مسئولان اداره ورزش و جوانان این استان و علی فتح اللهی فرماندار رشت در مجموعه ورزشی فلکده شهرستان رشت گشایش یافت.

 

مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان در حاشیه افتتاح آکادمی هاکی گلان افزود: در هفته دولت امسال، هفت پروژه ورزشی در شهرهای مختلف استان گیلان افتتاح خواهد شد.

 

مریم بخشی افزود: علاوه بر آکادمی مرکزی هاکی گیلان، زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی سیاهکوچه آستانه اشرفیه با یکهزرار و ۵۶ مترمربع و اعتبار ۱۲ میلیارد ریال ، زمین فوتبال چمن مصنوعی کوچصفهان رشت با ۶ هزار و ۷۶۸ متر مربع مساحت و ۵۵ میلیارد ریال اعتبار، زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی رودبارسر رضوانشهر با یکهزار و ۵۶ متر مربع مساحت و ۱۲ میلیارد ریال اعتباری در هفته دولت به بهره برداری می رسند.

بخشی، در ادامه بیان کرد: این آکادمی در مجموعه ورزشی فلکده رشت با اعتباری بالغ بر ۲۹ میلیارد ریال و در مساحت یکهزار و ۲۹۲ متر مربع به بهره برداری رسیده است.

 

مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان ادامه داد: این پروژه های ورزشی با اعتباری بالغ بر ۲۲۹ میلیارد ریال به بهره برداری می رسند و با افتتاح این هفت پروژه ورزشی ، ۲۴ هزار و ۹۶۴ متر مربع بر فضای ورزشی استان گیلان افزوده می شود.