1402/12/06

رباطی رئیس هیات هاکی استان تهران انتخاب شد

مجید رباطی با ۹ رای مجمع انتخاباتی هیات هاکی استان تهران به مدت ۴ سال رئیس این هیات شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون، مجمع انتخاباتی هیات هاکی، امروز(یکشنبه) با حضور بهرام قدیمی رئیس فدراسیون، نصرالله پریچهره مدیرکل ورزش و ۱۶ تن از اعضای مجمع در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.
همچنین در این مجمع که هفت نفر به عنوان نامزد در آن شرکت داشتند.
رئیس فدراسیون هاکی در این مجمع با بیان اینکه این ورزش از حیث علاقه مندی سومین ورزش جهان محسوب می‌شود خاطر نشان کرد: هم اینک این ورزش با حضور ابر مردان و زنان به خوبی در سطح جهان می درخشد.
قدیمی با بیان اینکه استان تهران باید به لحاظ کیفی، کمی و سخت افزاری و از توان مربیان، داوران و پیشکسوتان برای پیشرفت این ورزش بهره برد، گفت: باید از این توان برای توسعه چرخ این رشته ورزشی بهره برد.
رئیس فدراسیون افزود: هم اینک در استادیوم های آزادی، انقلاب، همدان و تبریز در سطح کشور به ورزش هاکی پرداخته می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران نیز با بیان اینکه جایگاه استان در زمینه ورزش در سطح کشور بالاست، افزود: با وجود امکانات و حجم بالای ورزشکاران، نمی توان استان تهران را با هیچ یک از استان های کشور مقایسه کرد.
همچنین رئیس جدید هیات هاکی استان تهران با بیان اینکه یکی از برنامه‌های مهم ما بهره مندی از منابع موجود است، خاطر نشان کرد: زمانی که ریاست سازمان ورزش شهرداری تهران را برعهده داشتم نیز به صورت ریشه ای به ورزش در محلات پایتخت پرداخته شد که توانستیم در بخش فوتبال و از توان کودکان کار منطقه ۱۲، ۲ جوان مستعد را به تیم های فوتبال اصفهان پیشنهاد دهیم.
مجید رباطی ادامه داد: در زمان مدیریت ورزشی خود در شهرداری تعامل بسزایی را با هیات های ورزشی استان شاهد بودیم و در این راستا ۸۰۰ زمین چمن، ۱۵۰ مجموعه آبی و بیش از ۳۰۰ سالن توپی را تجهیز شد.
وی با بیان اینکه یکی از چشم اندازهای ما بهره مندی و برنامه ریزی از نقاط استراتژیک است، افزود: باید بتوان از ظرفیت شهر و استان بهره لازم را برد چراکه با روحیه جهادی، می توان آسیب های اجتماعی را از بین برد.
محمد مومنی پیشکسوت استقلال که مشاور ورزشی شهردار منطقه 10 محسوب می‌شود با بیان اینکه مجید رباطی یکی از مدیران موفق محسوب می‌شود اظهار داشت: به طور حتم آینده ای درخشان در انتظار هاکی استان تهران خواهد بود چرا که شخصی رییس آن شد که ورزش را به خوبی می‌شناسد و از مدریت قوی برخوردار است.
مجید رباطی هم اینک شهردار منطقه ۱۰ تهران است و ۱۹ اسفند سال ۹۷ از سمت ریاست سازمان ورزش شهرداری تهران استعفا داده بود.